Sponzoři

Křesla-židle

Křesla-židle

Velkoobchodní firma se zaměřením sortimentu na oblast sedacího nábytku se sídlem v Boskovicích. Vybavení kanceláří, společenských prostor, veřejných budov, restaurací, hotelů či bytových interiérů. Prodej kancelářských židlí, kancelářských křesel, dřevěných židlí, barových židlí, sedacích souprav, apod.

Mlékárna Olešnice

Mlékárna Olešnice

Mlékárna Olešnice,RMD je tradičním českým producentem mléčných výrobků. V jejím výrobním programu zaujímá přední místo produkce spotřebiteli vysoce hodnoceného másla v širokém sortimentu balení, speciálních tvarohů, bílých a ochucených sýrů a čerstvého mléka. Velmi kvalitní surovina z Českomoravské vysočiny a přilehlých oblastí je nezbytným předpokladem pro dosažení takové jakosti produkce, která zákazníky nikdy nezklame a přiměje je k tomu, aby se k olešnickým výrobkům znovu vraceli.

obec Svitávka

obec Svitávka

Svitávka je městys v okrese Blansko v Jihomoravském kraji. Leží poblíž města Boskovice v nadmořské výšce 314 m nad mořem. Je součástí koridorové železniční tratě Brno – Česká Třebová. Katastr obce má rozlohu 826 ha. Součástí městyse je osada Sasina.

Svoz a likvidace odpadů má svá pravidla.

Naše služby v oblasti odpadového hospodářství jsou komplexní. Vlastníme široký vozový park a kontejnery různých objemů pro zapůjčení a převoz odpadů. Obratně se pohybujeme i v džungli odpadové legislativy. Máme propracovaný systém řízení zakázek včetně zajištění analýzy odpadu a jeho zařazení.

Sedací nábytek

arpari

Internetový prodej Kancelářského nábytku, především pak nábytek sedacího. V tomto internetovém obchodě můžete zakoupit kompletní sortiment sedacího bytového či kancelářského nábytku. Obchod nabízí designové zboží, zajímavé a nízké ceny.

Autos Kunštát

Autos Kunštát

Poskytování komplexní servisní služby, zahrnující klempířské (rovnací stolice Cellete) i lakýrnické práce (lakování nejmodernější technologií vodou ředitelnými barvami), měření emisí všech typů motorů, včetně naftových a motorů s alternativním palivem (zemní plyn i P-B). V areálu společnosti nechybí Stanice technické kontroly, využívající moderní technologii a diagnostiku zn. BOSCH. Provozování NON-STOP odtahové služby, a to nejen v ČR ale po celé EVROPĚ, a NON-STOP SERVICE MOBIL. Během opravy svého vozu možnost zapůjčení jiného.

RONYTRANS, s.r.o. je česká firma, která byla založena v roce 2006. Předmětem podnikání firmy je autodoprava, oprava silničních vozidel, pracovních strojů a v neposlední řadě stavební činnost, které se plně věnuje od roku 2010. Disponujeme širokým sortimentem stavebních strojů a vozidel. Proškolený personál považujeme za samozřejmost. Firma stojí na českém trhu, jak v autodopravě, tak ve stavební činnosti po boku silných a stabilních partnerů. Záleží nám na kvalitě provedených prací, proto přistupujeme ke každému zákazníkovi individuálně a s maximálním nasazením. Pro jakékoliv bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Společnost Home Credit a.s., člen skupiny PPF, založená v roce 1997, je jedním z předních poskytovatelů spotřebitelského financování v České republice. Nabízí širokou škálu úvěrových produktů: nákupy na splátky u obchodních partnerů, úvěry na auta, hotovostní půjčky, kreditní karty, revolvingové půjčky a spojení půjček. V první polovině roku 2014 společnost poskytla úvěry v celkové výši 4,1 miliardy Kč. Společnost Home Credit a.s. je členem skupiny Home Credit.

Jihomoravský kraj se rozkládá v jihovýchodní části České republiky při hranicích s Rakouskem a Slovenskem. Centrem kraje je druhé největší město České republiky Brno, které je významným střediskem justice, ekonomickým a správním centrem, městem univerzit a veletržním centrem střední Evropy s dlouholetou tradicí pořádání veletrhů, za nimiž ročně přijíždí přes jeden milión lidí z celého světa.

Firma je zaměřena na komplexní projektové poradenství, služby spojené s administrací a implementací projektu. Naše služby využívají začínající podnikatelé, malé a střední podniky, výdělávací instituce, města a obce a neziskové organizace.

alps kolová

alps sponzor kolové

ALPS Electric Czech, s.r.o. je pobočkou japonského nadnárodního koncernu ALPS a dodavatelem komponent pro největší světové finální výrobce spotřební elektroniky a počítačů.

Lánik kolová

Lánik sponzor kolové

Naše společnost působí na trhu od roku 1991 a je ryze českou soukromou firmou. Dominantní aktivitu představuje výroba a prodej pěnových keramických filtrů, které se pod obchodním označením VUKOPOR® používají ve slévárenství, v prvovýrobě hliníku, v petrochemickém, potravinářském průmyslu a také k různým dekoračním účelům. Jako doplňková výroba k filtrům je výroba žáruvzdorné keramiky.

TOPNET kolová

TOPNET sponzor kolové

Společnost TOPNET Services s.r.o. je předním regionálním poskytovatelem komplexních internetových služeb, mezi něž patří zejména vysokorychlostní bezdrátové i optické připojení k internetu, hlasové služby (VoIP) a budování virtuálních privátních sítí (VPN). Mezi další námi nabízené služby patří hosting serverů, aplikací a virtuálních serverů, kompletní webhosting a realizace bezpečnostních a kamerových systémů.